У дитячих закладах “Дружба” та “Чайка” розпочалася І оздоровча зміна

0
217

Біля 200 дітей з Кіровоградщини відправилися на відпочинок до дитячих закладів оздоровлення “Чайка” та “Дружба”.  Наприклад, протягом І оздоровчої зміни в період з 4 по 24 червня 2019 р. в таборі “Чайка” відпочиватимуть діти з Благовіщенського, Бобринецького, Вільшанського, Гайворонського, Кропивницького районів, з міста Кропивницький та з Маловисківської і Первозванівської об’єднаних територіальних громад.

115 дітей вже розпочали свій відпочинок у «Дружбі» ( м.Олександрія). Тут будуть оздоровлюватися діти з Добровеличківського, Компаніївського, Олександрійського, Устинівського районів та з м. Знам’янка, м.Кропивницький, м.Олександрія та м.Світловодськ.

Путівки придбано за рахунок коштів обласного бюджету для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких є учасниками бойових дій, дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю та дітей, батьки яких є особами з інвалідністю ІІ групи, -повідомляє “Істина від ОлександріЇ” з посиланням на сайт ОДА.

ФОТОРЯД з власного архіву І.Мельника  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я