“Турбота” С. А. Кузьменка передала райлікарні 10 комп’ютерів…

0
1138

“Турбота”- благодійний фонд, який уже зарекомендував себе ефективною дією допомогою: понад 15 тис. мешканців Олександрійщини отримали  продуктові набори під час жорсткого карантину…. На цьому діяльність не припинялася. Згадаймо 5 млн. грн. виділених на закупівлю медичного обладнання для невідкладної допомоги при пандемії… ( були придбані сучасні апарати штучного дихання, маски, антисептики…).

Ось знову чергова благодійна новина надійшла. Олександрійська районна лікарня від благодійного фонду «Турбота», ініційована безпосередньо С. А. Кузьменком, отримала комп’ютерну техніку загальною вартістю 167 тис. грн.

Нова комп’ютерна техніка вкрай потрібна для роботи в електронній системі, що вимагає нова медична організація – Національна  служба здоров’я України.

Коментуючи дану подію, засновник “Турботи” С. А. Кузьменко  відмітив:

-Допомогу лікарям наш фонд розпочав ще під час жорсткого карантину. Тоді ми оперативно відреагували на потребу медиків і закупили апарати ШВЛ для трьох лікарень Кіровоградщини,  в тому числі й для Олександрійської міської лікарні. Виділили на ці потреби біля 5 млн. грн. Сьогодні реагуємо ще на одну потребу – районна лікарня потребувала комп’ютеризації, аби мати можливість працювати в електронній системі. Зараз техніка уже працює, і я радий, що лікарі мають таку змогу, – наголосив засновник та керівник Фонду – Сергій Кузьмен

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я