Цього разу відігратися не вдалося…

0
56

Останній 18-й тур УПЛ приніс сенсаційне його завершення матчем «Олександрія» – «Львів» – 1:2. Якщов першому колі у Львові “Олександрія” змогла відігратися – вирвати бойову нічию, то вдома – ні..

Так, «Олександрія» з вересня не програвала…

Краще цього грудневого вечора налаштувалися на гру наші гості – львівяни. Вони ще перед матчем говорили, що їдуть до нас за перемогою…І таки здобули її.

Швидкий гол від Адамюка на 2-й хв. після кутового, коли захисник суперника був першим на добиванні, залишивши  Гречишкіна та Шендрика без роботи.  Та й другий гол на 30-й хв. був не обов`язковим від того ж Адамюка.  Хоча по першому тайму були моменти і в «Олександрії», щоб не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед, та шкіряний вперто не йшов у ворота Бандури.

У другому таймі гра була зовсім інша – практично в одні ворота «Львова». Наші гравці майже всією командою перебували в штарфній  суперника.  Моменти за моментами, але ні в Сітало, ні в Ковальця, ні в Шендріка, ні в Гречишкіна, ні в Шастала, ні в Протасова не все було в порядку з прицільністю ударів. Наші гості не змогли вийти зі штрафної своїх воріт, але врятували переможний  для себе рахунок, не дивлячись на гол Шендрика на 84-й хв.  І далі  олександрійці мали  можливість не лише зрівняти, а й вирвати перемогу, та м`яч  уперто не влучав у ворота суперника. Як тут не визнати надійну гру в воротах «Львова»  Бандури, та везіння, що випало цього вечора на захисника Адамюка, який приніс переможний «дубль» своїй команді.  Останній матч – це саме тоді, коли і основна група гравців не змогла зіграти (Грицук, Запорожан, Полярус), і моменти є, але завершальна стадія масованих атак не завершується взяттям воріт суперника. Матч цікавий, тримав у напрузі до фінального свистка обидві команди та їх уболівальників. Уболівальник залишився задоволений від  такого поєдинку. Добре показали себе молоді гравці, які хто вперше, а хто вдруге чи втретє вийшли на поле…

“Олександрія”  пішла на перерву на третьому місці, що є найвизначнішим досягненням підопічних В.Б.Шарана за всі роки виступу «Олександрії» в УПЛ. І цьому успіху треба радуватися.