Центр громадської активності  «Перемога» – перша перемога

0
371

 10 грудня в мікрорайоні «Перемога» відбулася подія, що матиме гарні наслідки. Річ у тому, що ЦГА «Перемога» під керівництвом Валентини Чугуєвець, переселенки зі Сходу країни взявся реалізувати програму по розвитку культурно- просвітницького центру на  Перемозі. Для цього знадобилося кілька років, аби проект запрацював. Вигравши грант від ООН, почався активний ремонт колишнього приміщення  КІРУЕ ( а ще раніше Будинок  культури, – АВт.). Почали з даху – повністю його перекрили, а далі розпочалися внутрішні роботи по відновленню приміщень будівлі та фасаду будівлі.

Основні об’єми виконано…

 І ось  10 грудня зібралися ті, хто своєю енергією та завзяттям прикладав чимало зусиль, рук, і свого особистого  часу, аби приміщення стало таким гарним та затишним…   

Представник ООН Віра Шелест у своїй промові відзначила, що кошти виділені Управлінням Верховного  комісара   ООН у  справах біженців реалізовані з подальшою користю.  Бо віднині в центрі можуть успішно працювати різноманітні  творчі гуртки, класи по вивченню англійської мови,  кафе, танцювальні та  співочі гуртки і так далі.

 Голова ЦГА «Перемога» В.Чугуєвець підкреслила, що завдячуючи небайдужим «переможцям» та переселенцям, ООН, спонсорам ми змогли привести  вналежнйи стан приміщення, що сьогодні буде слугувати не лише молоді, а й дорослому населенню Перемоги.

-У нас є тверде переконання, що наш центр буде відроджувати культуру мікрорайону на високому духовно-культурному рівні. Залишилося небагато – відремонтувати фасад приміщення. З внутрішніми роботами ми майже вправилися, – підсумувала голова ЦГА «Перемога».

 Кращі працівники, представники «Друге дихання» життя», «10 квітня» допомагали ремонтувати приміщення, отримали Дипломи, подарунки від ООН.

Концертна програма організована мешканцями Перемоги надовго запам’ятається присутнім у залі. Звучали пісні, музика (гітара, флейта), хоровий спів,  вірші… Як сказав Ю.Мозговий, головлікар МЛ №3, що і на Перемозі тепер буде дозвілля, культура, менше буде хуліганських вчинків…

 Такі події повинні мати гарне продовження, бо все, що зроблено – зроблено заради людей, заради їх культурного та творчого дозвілля в майбутньому.

І.Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я