Тривають ремонти багатоповерхівок

0
97

У рамках підготовки до зими КП «Житлогосп» продовжує ремонтні роботи у багатоповерхівках.
За заявками старших будинків виконано поточний ремонт рулонної покрівлі будинків по вул.Трудових Резервів,№1, вул.Софіївській,№8, пр.Будівельників,№34, вул.Бульварній,№3 та шиферної – по вул.Григорія Усика,№44. Роботи тривають за адресою вул.Ярмаркова,№59. Також здійснено ремонт водостоків будинків на пл.Покровській,№6А та пл.Соборній, №4.
Протягом минулого тижня завершено ремонт 3 під’їздів будинків по вул. вул.Перспективній, №8 (V під’їзд); вул.Братській, №69 (ІІІ під’їзд) та вул.Ярмарковій, №67.
Відповідні роботи продовжуються в 10 багатоповерхівках за адресами: вул.Святомиколаївська, №43 (ІІІ під’їзд); вул.Шевченка, №63 (ІІІ під’їзд); вул.Братська,№30 (ІІ під’їзд); вул.Героїв Сталінграду, №29 (ІІ під’їзд); вул.Героїв Сталінграду, №21 (ІІІ під’їзд); пл.Соборна, №7 (VIII під’їзд); пл.Соборна, №10 (ІІ під’їзд); вул.Діброви, №56 (ІІ під’їзд); вул.П.Сагайдачного,№33 (ІІ під’їзд) та вул.Сидоренка,№6 (І під’їзд).
Також підрядна організація ремонтує ганки, козирки над входами у під’їзди, контейнери для збору сміття та склить вікна на сходових клітинах.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я