Трудись шість днів, сьомий – віддай нашому Господу Богу

0
298

Раніше, ще колись, замолоду, не вдумувався в Божі заповіді. Їх всього десять, але які вони важливі – це основа нашого життя. Без них немислиме наше щасливе буття на землі…  І як прикро, що сьогодні  більшість з нас не виконує їх. Відійшла від святинь… Ми швидко забуваємо добро і більше пам`ятаємо зло… Ми згадуємо Бога тільки тоді, коли нам стає тяжко… А де ж наша віра і покаяння, де наші  Божі цноти?

Шість днів працюй  – сьомий віддай  Богу. Скажуть навіщо? У Бога все виважено, все осмислено, все загадано наперед. Він єдиний, хто знає, що буде з нами через мить…

Недільний звичайний  літургійний день в Свято-Іллінському храмі  в Головківці пройшов у молитвах, у причащанні, у проханні Божої благодаті, у вірі і прагненні до світлого кращого…

Архімандрит Христофор Божий помазанник на землі, висвічує на прихожан світлим, чистим, чуйним поглядом… Божими молитвами, розповідями надихає на світлу надію, що все в нас буде добре, коли ми будемо вірити, надіятися і любити один одного повсякчас, а не у свята, коли ми будемо йти на допомогу один одному, коли в наших душах буде панувати мир і спокій, коли ми будемо свято цінувати життя кожного хто поряд з нами, коли ми будемо жити в взаєморозумінні, коли ворог повинен стати другом, коли ми будемо вірити в нашого Спасителя Всевишнього, що відведе від нас горе і дасть радість буття, окреслить нам вірний шлях у житті.

Літургія, мова, аура, що оточує тебе в храмі, навівають на кращі  помисли добра і віри в світле майбутнє християнського люду нашої неньки України.

Наш Всевишній завжди там, де вірять  і цінують відносини між людьми… Один день з Богом,  а скільки вражень…

З Божою неділею, з Божою благодаттю усіх православних вірян.

І.Мельник     

ФОТОРЯД         

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я