Тріумфальна перемога “Олександрії” на шляху до Кубку України. “Шахтар” вилітає…(ОНОВЛЕНО). Чекаємо жеребкування

0
520

Кубковий матч розпочався без одного із лідерів “аграріїв” Кирила Ковальця. Приємною новиною став вихід в рамку воріт Юрія Паньківа (після травми). Також на полі побачили досвідченого Павла Пашаєва.

Обидві команди обмінялися на перших хвилинах кількома гострими моментами. “Олександрія” пресингує дніпрян на їх половині поля, щоб збити таким чином темп гри.

Поєдинок повинен визначити переможця, коли до півфіналу вийде лише чотири команди. Уже відомо, що Луганська “Зоря” не без проблем здолала першолігівський рівненський “Верес”. Команда з Рівного вигравала, показуючи гарну, змістовну, атакувальну роботу на полі. Скажу відверто, що “Зорі” повезло в цьому протистоянні. Вилучення гравця з “Вереса” зіграло роль на утримання рахунку на користь луганчан. “Верес”, напевно, зіграв один із найкращих своїх поєдинків за останні кілька років. “Динамо” пішло на екстра- тайми з ковалівським  “Колосом”, котрий уперто вистояв проти киян основний час. Гра “дербі” земляків не виявила переможця і в наступні 30 хвилин (два тайми по 15 хв., -Авт.). Пенальті! Фортуна більш щасливішою та прихильнішою була на боці киян. Пробивання пенальті було схожим на дуель голкіперів. Своїми вправними діями заслужили кращих слів похвали, що Волинець, що Бойко, відбивши по кілька ударів. Схибили Лєднєв у киян – пробив мимо воріт, у “Колоса”- капітан команди, найдосвідченіший гравець –  Гавриш – по центру, прямо в ноги Бойку. А останній удар від “Колосу” прийшовся вище воріт. Дві команди вже визначилися. Нехай вони зіграють і в півфіналі: “Зоря”-” Динамо”.

А що в нас. Гра всередині поля з дрібними фолами з боку обох команд. На 30-й хв. небезпечно пробивав головою Довбик. Це один із моментів, що впадає в око за всі попередні хвилини протистояння. Видно, що в “Олександрії” в першому таймі не вистачає креативного Ковальця, який може зіграти художньо: нестандартно намалювати свій рисунок на полі – накрутити,  додавши яскравих фарб…

Добіг до завершення перший тайм. Корективи на другий тайм будуть вносити обидва тренери, інакше не обійтися без овертаймів.

На 57-й хв. реальну нагоду відкрити втратили господарі- Паньків не залишив супернику сподівань на бажаний результат. А за кілька хвилин уже Сітало мав нагоду відзначитися, але удар вийшов вище воріт.

62 хвилина принесла олександрійцям бажаний результат. Ігнатенко обрізав свою команду, коли шкіряного перехопив Третьяков. Вийшов на ударну позицію і щільно – в притирку зі стійкою відправляє м’яч низом у правий кут воріт Сарнавського. Такі м’ячі не беруться. “Олександрія” виходить вперед. І це при такій грі дуже важливо заручитися плюсовим бонусом. Та слід відмітити, що багато роботи на себе взяв Паньків. Його впевнена гра на сторожі своїх воріт цьому свідчення.

Першими не витримали нерви в господарів. Тренер робить відразу подвійну заміну, підсилюючи атакувальну лінію. Шандор на 75 -й хв. за друге попередження вилучає з поля Гречишкіна. А тренер дніпрян вводить в гру ще двох бразильських гравців.

У меншості треба втримати мінімальний рахунок – завдання номер один на останні 15 хвилин цього напруженого поєдинку. Шандор дещо помилився з другим попередженням для нашого гравця. Булеца на 78-й хв. таки пробив наші ворота, коли Вантух помилився при відбиванні, чим суперник сповна скористався- 1:1.

А далі… перший овертайм – вистояли олександрійці. Важко було, але вистояли. Це вже гра на психологію гравців та майстерність сильніших. Випробування з подвійним навантаженням на “аграріїв”. Меншість, чуже поле. Це все лягало навантаженням на  “Олександрію”. В. Б.Шаран підсилив центр захисної лінії О. Мельником, І. Калюжним. Здається, що хлопці зробили все можливе на рівні їх майстерності. Осада воріт Паньківа була затяжною. Останні 7 хвилин другої 15 хвилинки – випробування незламної стійкості олександрійців. Дотерпіти, дотерпіли, дотягли до серії пенальті. Лотерея, карта, що стане для одних фартовою, а для інших – фатальною. Нерви накалилися до межі можливого. Хто сильніший пенальтист- “Олександрія” чи “Дніпро”.

Паньків бере перший удар від Довбика. Мельник забиває Сарнавському. Дуглас пробив Паньківа. Далі Бабагло упевнено переграє 2-1. Піхальонок – зрівняв. – 2-2. Бондаренко виводить вперед олександрійців – 3:2. Хобленко зрівнює -3:3. Стецьков виводить гостей вперед- 4:3. Булеца – удар, та Юра Паньків парирує. Все  “Олександрія” в полуфіналі Кубку України. Ось вам дотерпіти – мати тренерську впевненість,  стратегічне знання, як зіграти в меншості, як виконати заключну частину кубкового поєдинку. У цьому талант В. Б. Шарана, його далекоглядність наперед. Буде команда, буде з гравців, яких сьогодні награє очільник “Олександрії”. Дякуємо за таку гру, за таку незламну стійкість, віру і дух переможця!

“Олександрія” в полуфіналі Кубку України!

“Шахтар” в серії пенальті поступився воличиському “Агробізнесу”. Це вже цікаво. Згадаймо фінал минулого року “Інгулець” -“Шахтар”… Не ті сьогодні “гірники”, що були минулого року…

Добре було б якби в фіналі зіграли “Олександрія” -” Агробізнес”.