Трагедія для французів – для олександрійців шанс

0
108

Як перший так і другий тайм треба занести «Олександрії» в позитивний залік. Здавалося, що перші хвилини протистояння «Сент-Етьєн» – «Олександрія» нічим особливим не виявилися для обох команд – гра була рівною до 8-ї хвилини, коли атака господарів лівим флангом увінчалася успіхом –  максимальний прохід на точку удару  –  потужний удар гравцем французької команди Габріелем, не змогли перекрити ні Пашаєв, ні Дубра, ні Паньків. 1:0 – господарі попереду. Та вже  на 14-й хв.  «Олександрія» вирівняла гру- справедливість відновилася, коли атака  олександрійців принесла успіх. Розпочав атаку Мірошниченко, далі Третьяков влучно прострілював на 11-метрову позначку на якій знаходився Сітало, але Артем не зміг дотягнутися до шкіряного, та йому «допоміг» той же Габріель, коли зрізав м`яч у свої ворота – 1:1. А далі час показав, що гра не лише вирівнялася, але  краще виглядали таки олександрійці. І мали можливість вийти вперед, якби удар Ковальця не прийшовся прямо в руки голкіперу французів.

У другому таймі господарі почали діяти більш активно. Перепасовуючи, крок за кроком суперник все ближче наближався до воріт Паньківа, але до вірного гольового  моменту справа не доходила. Надійно грав Пашаєв, Бухал, правда Дубра в кількох моментах не встигав накрити простріли суперника, але на них ніхто не зміг відгукнутися з боку нашого суперника. Як такої надзвичайно гострої гри не було до завершення поєдинку. Кілька разів «святі» мали моменти, але Паньків надійно відіграв у цих моментах. У нас надія була на сольний прохід невгамовного, настирливого Лучкевича та його удар, але  Валерій чомусь віддав на точку пробиття на яку ніхто з наших гравців не вийшов.

Останні додані 4 хвилини були важкими більше в психологічному плані, а ніж в ігровому. Та попри це – хвала і честь команді В. Б.Шарана, котра відстояла останній рубіж – не допустивши фатальної  помилки. Бойова нічия – 1:1, що більше пасує «Олександрії», котра за майже 3000 кілометрів від рідної домівки, за незручностей з відльотом, змогла зіграти краще, ніж господар. Можна тільки радіти за таку гру і вірити, що вона з кожним матчем відточується…

Два очка в трьох поєдинках – це вже досягнення для «Олександрії». Є шанс за такої гри вдома мати кращий результат… Надіємося, що воно так і буде. Тим паче, що «Гент»  завдяки «дублю»  Яремчука, який врятував свою команду від програшу. Нічия 2:2 – «Гент»-«Вольфсбург». Інтрига загострюється, змагання тільки починають входити в фазу справжньої боротьби…

У такій ситуації все можливе – доганяючі можуть стати лідерами.