Точка зору нової влади

0
217

Приютівська об`єднана територіальна громада, яка після голосування в кінці квітня,  влада якої почала діяти з 1 червня поточного року, за якихось кілька місяців проробила чималий шмат потрібної роботи. Перш за все, взялися за ремонт головної дороги та доріг у селах, що входять до ОТГ, провели повну інвентаризацію сільських рад, запланували першочергові заходи.

 І найголовніша подія року в ПОТГ – будівництво  нової амбулаторії в с. Протопопівка.

Якщо ще місяць тому були зведені лише стіни, то вже сьогодні, станом на 2 листопада, ведуться останні роботи, аби  в 15-числах листопада урочисто відкрити новий медичний центр на селі.

Побувавши на місці, побачив, що таке сучасні будівельні технології, коли будівля зводиться за якихось кілька місяців.

Краще подивитися, ніж описувати  будівлю амбулаторії, що гостинно буде приймати своїх пацієнтів. У такій світлій будівлі, де все зроблено з комфортом, де для медичних працівників  створюються найсучасніші умови по наданню медичної допомоги, боротися з хворобами буде набагато легше.

Як сказав голова ПОТГ А.О.Коломійцев:-

– Ми не говоримо про те, що не можемо виконати. Ми робимо гарні і потрібні справи для всієї нашої громади. Люди заслуговують, аби з кожним днем їх соціальний захист ставав більш зручним та надійним у повсякденному житті. І за такими справами щасливе завтра мешканців не лише Протопопівки. Крок за кроком життя наших територіальних громад буде постійно поліпшуватися, бо за нами стоїть влада всіх рівнів і соіціально-відповідально зорієнтований на людей бізнес на селі.

  • І.Мельник       
  • ФОТОРЯД     

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я