Тепло, тепло… «порізані» дороги і грубість…

0
348
  • Кінець року завжди приносить сюрпризи. Для одних вони приємні, а для інших – ні. Але це не означає, що треба грубити,  на інших свою злість  показувати. Звісно, ніхто не хоче в новий рік ремонтувати, щось лагодити, але це життя. Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» не виняток цьому. Комунальне – значить існує, працівники якого отримують зарплатню за рахунок  міської казни, з оплати городянами послуг теплопостачання та з податків.

Журналіст, як ніхто інший, має право, як і будь-яка інша людина, цікаватися життям міста, його комфортом та недоліками… І якщо щось не так – повідомляти мешканців про прикрощі  на вулицях та дорогах нашого міста.

Пориви теплотраси в останні роки стали таким частим явищем, що краще цьому свідчення десятки квадратних метрів «порізаних» ділянок центральних доріг  Олександрії (Братська, Г.Усика, Діброви, 6-го Грудня…). Знаємо, що це від того, що застаріла тепломережа…

Вчора на вул. Діброви (за день до цього по вул. Г.Усика відбувся порив теплотраси, -Авт.) відбувся черговий порив. Буквально місяць тому на цьому майже місці (за кілька метрів) вже «різали» асфальтне покриття дороги.

Не встиг запитати, як почув від майстра (не вперше за останні роки) таку грубу тираду слів, що дух перехопило: « що ти тут забув», «іди звідси», «фотографуй свій автомобіль»… Шановний, працівник  ТКЕ, я не винен в тому, що відбувся порив, що це відбулося напередодні новорічних свят. Ви також хочете  відпочинок перед святом, але як кажуть, хто на що вчився, якщо працюєте в ТКЕ, то добре повинні знати, що ваша праця ненормована, в будь-який час доби ви готові  ліквідувати аварію (велика дяка за це, -Авт.).., але це не дає вам право грубо, зі злістю розмовляти з людьми.  Я не знаю прізвища цього майстра, але на іншому пориві не почув на свою адресу подібного…

Шановні автомобілісти, будьте уважні на вулиці Діброви та Г.Усика, щоб не потрапити в халепу ( коли туман і видимість погана), ведуться ремонтні роботи ТКЕ.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я