Тема дня. П.Порошенко дав кілька годин для Сміли

0
181
Фото Миколи Лазаренка

Президент Петро Порошенко доручив негайно забезпечити жителів м.Сміли теплом під час оперативної наради в Державній службі з надзвичайних ситуацій щодо ситуації з опаленням.

Президент заслухав доповідь голови ДСНС Миколи Чечоткіна та Віце-прем’єр-міністра Генадія Зубка, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко наголосив, що зараз не має значення, хто винен у надзвичайній ситуації, яка склалася в місті Сміла, через відсутність опалення, але проблема має бути вирішена негайно. Він заявив, що представники НАК «Нафтогаз», представники правоохоронних органів, судова влада мають це питання вирішити.

«Але якщо хтось у Смілі, або навіть у Києві, не може прийняти рішення або боїться зірвати пломбу, я приймаю це рішення – негайно дайте людям газ і тепло. Під мою відповідальність. Потім протягом доби оформите всі необхідні папери», – зазначив Петро Порошенко.

«Крутити вентиль – це не справа Президента. Я цим не займався і займатися не буду. Але як глава держави я в жодному разі не дам порушувати права громадян, – додав він. – Якщо депутати чи міський голова на сьогоднішній день не можуть прийняти це рішення… Я маю захистити цих людей».

За його словами, якщо виникнуть проблеми з оформленням необхідних паперів, або якщо цьому буде перешкоджати міська влада, «є Верховна Рада, яка може призначити дострокові вибори міського голови, або міської ради і дати можливість громаді за допомогою держави і Президента захистити себе».

«Даю вам кілька годин. Мені як Президенту доповісти, що все було запущено. Час пішов», – підсумував Петро Порошенко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я