Такий неочікуваний результат

0
187

-Здавалось, що матч завершиться принаймні нульовою нічиєю, бо весь  хід поєдинку до цього і вів.  Як такої гри на полі не було, була біганина, багато боротьби, фолів, карток, вертикальних передач, а ось комбінаційної гри з боку  обох команд глядачі на полі не побачили. Справедливий рахунок повинен був бути  – 0:0.  І все  до цього йшло аж до 84-ї хвилини, коли Коркішко використав свій шанс забити  (9 вийшов на поле на 65-й хв., – авт.). Після подачі кутового він був першим на м`ячі, що дало йому змогу в один дотик обіграти Леванідова, який був  безсилим наодинці з нападником гостей. Були моменти в олександрійців, але вони свої шанси не використали сповна.  Як результат – поразка.  Але на цьому футбол не закінчується Треба забути програш налаштовуватися вже на матч проти «Олімпіка», який відбудеться  22 квітня на КСК «Ніка» о 17 годині.

Прес- конференція

              Наставник «Чорноморця» О.Бабич: 

  – Вітаю всіх з Великоднем. Для нас день розпочався дуже добре. Ми відвідали храм, зустріли там «Олександрію», привіталися, побажали один одному успіхів.  А щодо матчу, то він видався надто напруженим, складним. Багато єдиноборства, фолів, порушень правил гри. Я не пам’ятаю, коли в останнє ми вигравали в «Олександрії» у неї вдома.  У другому таймі скорегували дещо  гру, саму тактику гри. Не пресенгували,  більше – «Олександрія» пресенгувала.  Забили, могли ще забити, але важко грати з «Олександрією». Я хочу, щоб «Чорноморець» більше грав у пас, контролював більше м’яч, а вже потім організовував атаки. Вдячний за розуміння клубу, що дав зіграти цей поєдинок на «Ніці».

 Наставник «Олександрії» В.Шаран:

– Дійсно, гра була дуже складною. Не буду виправдовуватися. Тільки слабі люди це роблять. Програли. Боротьба попереду. Нехай хлопці видужають, повернуться в стрій.  Це був не футбол. Багато браку в пасах, атаках, обороні, бо  відсутній досвід гри гравців, не мають досвіду гри  на такому рівні. Соромно перед уболівальниками. Я бачив нервозність хлопців в роздягальні, але вище голови не стрибнеш, бо половина складу травмована.

«Чорноморець» (Одеса) – ФК «Олександрія» – 1:0 (0:0)

16.04.17 р., 17:00, 3228 глядачів, +14С.

Головний суддя: Д. Кутаков (Київська обл.).

Асистенти судді: А.Шамека (Маріуполь), А.Мотика (Тернопіль).

 «Чорноморець»: Безрук, Азацький, Аблітаров, Ковалець, Андрієвський, Хобленко, Татарков (Трет’яков, 82), Кабаєв – к/к (Коркішко, 65), Барілко (Еліас, 46), Данченко, Каплієнко.

У запасі: Смородін, Карноза, Сільвіо, Мусолітін.

Гол.тренер: Олександр Бабич.

«Олександрія»: Леванідов, Сімінін, Огіря, Бондаренко, Леонов (Чантурішвілі, 70), Пономар, Прийомов (Старенький, 65), Полярус (Путраш, 86), Шендрік, Банада, Басов – к/к.

У запасі: Новак, Мягков, Чеботаєв.

Гол.тренер: Володимир Шаран.

Гол: Коркішко, 84.

Попередження:Хобленко, 14, Каплієнко, 24, Еліас, 51, Андрієвський, 53, Коркішко, 84, – Банада, 40, Леонов, 46, Огіря, 90+1.

Вилучення: Хобленко, 90+ (друга картка).

ФОТОРЯД

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я