Така зваблива жага до влади

0
457

Чоловік кандидатки Осієвський Володимир Валерійович  працював головою Данило Балківської сільради з 2006 року по 2010.., і нині діючий голова. У 2008 році було добудовано школу, що будували понад 20 років. Пристосований клуб (Будинком культури його не можна назвати, -Авт.), дитсадок, церква переобладнана з колишнього магазину… Зарплатня на посаді голови сільради дала йому доход за 2018 рік у сумі 188 тис. 360 грн. з виписаною соціальною допомогою, що склала  майже 62 тисячі грн. Голова  кожного місяця отримував 16 тис. грн. зарплатні та виписував собі, як голова сільради, соціальну допомогу ще по 5 тис. грн., щомісячно – 21 тис. грн., як у губернатора…

Головою Благовіщенської РДА може стати адвокатка з Данилової Балки Осієвська Ірина Василівна.

Відповідна декларація кандидата з’явилася на сайті НАЗК. Інформацією, у грудні його дружина подала декларацію кандидатки на посаду голови Благовіщенської РДА.

За деклараціями, подружжя має квартиру в Кропивницькому, два автомобілі,  а також дім і земельну ділянку в розмірі 38927 м2. у Благовіщенському районі.

Сама кандидатка отримала 13 252 як дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю. Є членкинею Національної асоціації адвокатів України.

Нагадаємо, в офісі президента погодив 15 кандидатур на посади голів райдержадміністрацій Кропивничиини.

О.Оскар.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я