Табір англомовної практики завершає свою роботу

0
208
З 29 травня гімназисти облкомплексу гімназії інтернат- школи мистецтв – учні 6-10 класів  займаються в таборі англомовної практики , що діє при гімназії. Вчителі англійської мови  щоденно проводили як для усіх гімназистів так і окремо по групах –
 класах години практичного мовлення. В ігрових  формах, у вікторинах, в екскурсіях з завданнями учні глибше вивчали основи англійської мови.
Зокрема, вчитель англійської мови Анатолій Михайлович Пащенко провів дуже цікаву з точки зору  годину  з англійського спілкування  пов`язану з історичним минулим Олександрії.  Головним героєм став один із  відомих українських повстанців  минулого століття отаман Матвій Олександрович Григор`єв, чия політична та а фото: атаман М.Григор`єв ) громадянська активність була тісно пов`язана з нашим містом. Вчитель  разом з учнями не лише розповіли про історичну постать героя громадянської війни, а й показали  його місце в історії України. По завершенні  практикуму вчитель дав задання усім класам віднайти не лише по мапі історичні  пам’ятки архітектури минулого століття  Олександрії, але й відвідати їх та сфотографуватися.
(На фото: вул. Соборна,  початок XX століття) 
Такі  заходи та подібні до них закріплюють  знання з англійської мови, збагачують мовний запас та знання  учнів з історії рідного краю.
ФОТОРЯД
І.Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я