Свято приютівчан

0
240

    Вкотре мешканці селища Приютівка відзначають день народження свого селища. А цього року вперше в новій територіальній громаді, що стала центром  ОТГ,  до якої входять кілька сільських рад Олександрійщини…

З обіду на лобному місці селища (поряд селищна рада, школа, стадіон, спортивні майданчики…) проходили спортивні змагання з міні-футболу та настільного тенісу. Діяла виставка живопису олександрійських художниць, фотозона… Торгові точки задовольняли потребу в  прохолодних напоях, солодощах, морозиві та шашликах…

А вже о 18 годині  голова Приютівської обєднаної територіальної громади А.О.Коломійцев відкрив урочисту частину свята:

-Ми вперше збираємося в такому широкому колі – в новій громаді однодумців. Це крок уперед, до нових зрушень у покращенні сільського добробуту людей. Це крок до нових досягнень у сфері  культури, медицини та  соціальномузахисті. Ми потроху ремонтуємо дороги, ФАПи, школи…, щоб люди не залишали селище, щоб у дитсадках і школах були заповнені  групи та класи… Ми не повинні забувати  про тих, кому сьогодні ми завдячуємо нашим святом – нашим захисникам  на сході  України.  

  • Народний депутат України А.І.Кузьменко в свою чергу привітав приютівчан із святом  та наголосив:

  • -Приютівка – це центр Олександрійського промислового району. Цукровий завод – це підприємство, що дає левову частку в бюджет Олекснадрійщини. Добре, що свого часу приютівчани зберегли підприємство, не дали йому загинути.  Сьогодні Приютівка  розвивається, має хорошу соціальну базу. Попереду багато ще роботи, але разом ми здолаємо всі труднощі і досягнемо таких результатів, які б в першу чергу  задовольянли  працівників, їх родини та  розвивали селище в європейському напрямку.

  • Комерційний директор групи компаній ТОВ «УкрАгроКом”  П.Д.Фесюк наголосив, що треба примножувати добрі традиції цукровиробників.

  • Молоді – не залишати рідну домівку, а разом будувати міцну, квітучу Україну, своє селище та своє життя. Європа повинна бути тут, а не там. Тільки разом, спільною працею зможемо цього домогтися. А в дарунок від сільгоспвиробників  передав  дитячому садочку та школам нове покриття на спортивні майданчики.

  • Свято з танцями і піснями, веселими розвагами ведучих. Вручення дарунків кращим мешканцям селища…. Усі перейменовані вулиці отримали нові таблички з написом вулиці та номером будинку, а це  понад 300 таких табличок.

  • Свято вдалося, бо це організували небайдужі люди, яким хочеться, щоб життя в Приютівці квітло і розвивалося, щоб все було добре в кожній родині  мешканців Приютівки.  А для молоді  пізніше виступав рок-гурт з сусдніх П`ятихаток з репертуаром відомих українських виконавців. Здається, що молодь і середній вік з задоволенням слухали артистів естради..

  • ФОТОРЯД
  • І.Мельник

      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я