Свято підприємців

0
136

Напередодні професійного свята, 30 серпня, перед засіданням виконкому міський голова С.Цапюк привітав представників сфери бізнесу. Звертаючись до присутніх, Степан Кирилович зазначив, що підприємництво відіграє важливу роль у соціально-економічній сфері та суспільному житті міста.

Всього в підприємництві Олександрії задіяно 9821 чоловік. 3885 фізичних осіб – підприємців (а було кілька років тому понад 6000, – Авт.) та малі підприємства мають 5936 найманих працівників.

Представники бізнесу забезпечують жителів робочими місцями, заробітною платою, дбають про соціальний захист своїх працівників, сплачують податки до міського бюджету та беруть активну участь у житті міста.

Бізнес забезпечує мешканців міста робочими місцями, зарплатнею, дбає про соціальний захист своїх працівників, сплачує податки та бере активну участь у житті міста.

За перше півріччя 2018-го року від підприємництва до міського бюджету надійшло більше 6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 17,5 млн. грн. єдиного податку.

С.Цапюк висловив вдячність підприємцям за їхню працю та активну життєву позицію і кращим із них вручив подяки та квіти.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я