Святкувало Бутівське

0
734

Вдруге мешканці  села Бутівське святкували День села – день народження нового села яке заселили  свого часу переселенці з Чорнобильської зони… Вимушене переселення та вже кілька десятків років проживуть на Олександрійщині люди з Житомирщини…

 Минулого року вирішили святкувати День села. Обрали дату  28 липня. Цього року  бутівчани святкували в новій територіальній громаді, що нині утворилася. Виступаючи перед громадою села, що зібралася відсвяткувати другі роковини від дня заснування села, голова Приютівської ОТГ А.О.Коломійцев (до складу якої входить і село Бутівське) в вітальному слові  відмітив:

– Я щиросердно вітаю бутівчан зі святом. У  новій громаді, об`єднанні, вірю, що життя буде зовсім інше – краще в усіх його починаннях.  А роботи багато, і почнемо з ремонту дороги, щоб відстань з центром громади та містом долалася за короткий час. Знаю і впевнений, що соціально відповідальний бізнес на вашій території серйозно надає вам велику допомогу в ваших починаннях.  Відремонтовано школу, спортзал, дитсадок працює… Треба, щоб більше дітей народжувалося на селі, щоб дитячий гамір звучав повсюди. Бажаю, щоб з кожним роком все менше проблем було, щоб завершилася війна, і тоді село багатше заживе.

І голова райради О.Коріненко, і  заступник директора ТОВ  «Колос»  Л.Замкова, і  Т.Шевченко – місцевий фермер,  і  в.о.старости сільської ради О.Клімов бажали бутівчанам добробуту, сімейного щастя, вирішення нагальних проблем, бо тільки разом: влада+ бізнсе на селі можна робити життя на селі кращим.  Без ТОВ «Колос» і фермера С.Шевченка воно не було б таким гарним і багатим… Після урочистих виступів, починаючи від найменшого жителя і до найстаршого  мешканці села отримали подарунки(найменший житель, кращий учень школи, кращий молодий працівник села, поважна людина і т.д.). Все відбувалося на фоні організованого концерту аматорів з Олександрії, що відбувався протягом кількох годин, надовго запам`ятається бутівчанам. Для дітей було організоване дозвілля  з іграми, танцями, конкурсами та стрибками на батуті…Для дорослих уха, каша, шашлики,  пісні, фотозона в якій можна було сфотографуватися  безкоштовно…

Свято відбулося. Свято вдалося, бо до нього долучилися небайдужі бутівчани,  місцева влада, сільгосптоваровиробники, які живуть єдиною та дружною родиною, які мріють про щасливе та багате заможне життя мешканців села.

ФОТОРЯД

І.Мельник

  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я