Світловодськ. Оперативна інформація (станом на 8.00 год. 26 листопада)

0
105

У ніч з 25 на 26 листопада чотири бригади ОКВП „Дніпро-Кіровоград” до 4.30 ранку ліквідовували порив по вул.Конька. Освітлення місця пориву та обігрів працівників здійснювався силами та засобами УДСНС України у Кіровоградській області. З восьмої години ранку роботи на вказаному об»єкті відновилися.

Також сьогодні ведуться роботи на 6 ділянках: вул. Гагаріна (бригада Кременчуцької ГЕС ); вул. Героїв України, 20 (бригада Світловодського УЕГГ ВАТ „Кіровоградгаз”); вул. Грушевського, 3 (бригада м.Кременчук); вул. Героїв України, 77(бригада м.Кременчук); Магазин „АТБ” (бригада СП ТОВ Світловодськпобут); вул. Червона (бригада Дніпроенергобудпром).

Після завершення робіт на магістралях по Грушевського, 3; Героїв України, 77 та біля магазину „АТБ” буде відновлення повноцінного теплопостачання до усіх житлових будинків та закладів соціальної сфери, що підключені до котельні №3.

Крім того, ведуться роботи на локальних поривах.

До роботи у Світловодську залучено аварійно-рятувальний загін спеціального призначення й розгорнуто сім пунктів обігріву за такими адресами: вул. Конька, 27; Павлова, 8; Героїв України, 14; Грушевського, 3; парк Шевченка; вул. Героїв України, 67 і 41.

Вчора, 25 листопада, були завершені роботи на 6 ділянках, де були пориви тепломереж.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я