Світлій пам`яті жертв голодомору 1932-1933 р.р.

0
557

Рік тридцять другий…

Голод…Голод…

У люті сталінській страшній

Тінь смерті шастала по стінах

Сім мільйонів ( Боже мій!)

Недолічилась Україна.

 

25 листопада  в День пам`яті жертво голодомору  по всій Україні запалають свічки  скорботи по незаконно убієнних штучним голодом українців, що було організовано більшовицькою владою на чолі зі Сталіним…

Понад  7 мільйонів мешканців України  невинно загинули від свавілля тодішньої влади, коли з кожної хатини, квартири комісари  забирали весь продуктовий запас людей, залишаючи  їх на голодну мученицьку смерть.

ФОТОРЯД -ТЕКСТ

 25 листопада в обласному комплексі гімназії інтернат-школі мистецтв відбулася лінійка до цієї  85- ї трагічної річниці в історії українського суспільства. Гімназисти 10- б класу К.Степанова, К.Щока, М. Гончаренко, Ю.Зефірова та О.Соснова під керівництвом  вихователя  класу К.М.Чорної  підготували  тематичну лінійку до Дня пам`яті жертво голодомору  1932- 1933 р.р. У своїх виступах гімназисти розповіли про ті трагічні для нашого народу роки, коли  мільйони людей були штучно приречені на голодну смерть.  Врожай був, але більшовицька влада вирішила «виховати» непокірний український народ, який начебто багато жив на той час… Спеціально було прийнято постанову, за якою, так зване розкрадання  колгоспного майна, каралося  розстрілом або позбавленням волі не менше, ніж на 10 років. У народі  її назвали закон «Про п’ять колосків», за яким засуджували навіть дітей, які збирали колоски на полі, щоб не вмерти голодною смертю.

«Чорні дошки» колгоспів, коли в райони заборонялося ввозити будь-який продовольчий товар-  навпаки все вилучалося. Зерно  йшло на виготовлення горілки та експортування її за кордон, а люди пухли з голоду і помирали…

Гімназисти вкотре нагадали, що на знак вшанування пам`яті  невинних жертв Голодомору сьогодні 25 листопада з 16. 00 слід усією родиною приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку!» Цей  вогник  символізує нашу скорботу і світлу згадку  про мільйони загублених життів співвітчизників.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я