Світлій пам’яті Миколи Воробченка

0
572

Сегодня утром, 1 января 2021 года, после тяжелой болезни, Коля ушел из жизни.

Светлая память.

Прощание состоится 3 января в 10.30 в доме Коли по адресу: г. Александрия, переулок Учительский, дом 2. (Вход со стороны Соборного проспекта, слева от “Гранд плазы”).

Яка страшна звістка – немає більше Миколи Воробченка. Знав цю людину з перших його кроків  праці лікарем у  Новій Празі… З перших починань разом з батьком у бізнесі…Він знайшов себе у бізнесі. А особливо в патріотизмі за Україну. Пройшов АТО, був активним депутатом міської ради 7- го скликання. Його виступи на сесії завжди були виважені, конкретні, обдумані, завжди відстоював свою позицію, якщо знав що так повинно бути, а не інакше. Волонтер, дуже вболівав за мир і спокій в країні.

Останній раз зустрічалися влітку в його магазині. Треба було проконсультуватися по одному питанню… Далі розмова перейшла про владу, про життя-буття. Й гадки не було, що Коля чимось стурбований… Як так, чому так рано. 50 років – розквіт, становлення мудрості… І людини немає. Людина відійшла в інший світ… Велика, невимовна втрата для батьків, дітей і дружини. Тримайтеся рідні, треба жити, перенести горе втрати. Світле  ім’я Колі назавжди буде в ваших серцях. Його не за будуть рідні, близькі, друзі і товариші, знайомі, і всі, хто Колю знав. Хорошу людину не забути.

З великим сумом і скорботою від усіх, хто знав Миколу Миколайовича Воробченка.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я