Світлана Лобанова пригрозила відповідальністю 

0
81

На цьому наголосила на апаратній нараді тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації, назвавши заборгованість ганебним явищем. Особливо це стосується комунальних підприємств, які суттєво наростили суми з невиплати заробітної плати. Про це, зокрема, йшлося на засіданні обласної комісії, що відбулася минулого тижня.

– Ми беремо на роботу керівників цих підприємств, – зазначила Світлана Лобанова, звертаючись до голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, керівників об’єднаних територіальних громад, – і за нами ж право їх звільнення, якщо такі керівники не розуміють, що вимоги законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати мають виконуватись беззаперечно. Ще раз нагадую – заробітна плата виплачується першочергово.

Якщо ж хтось із керівників підприємств – чи то комунальних, чи будь-яких інших, не хоче цього розуміти, органи влади мають повне право звертатися до правоохоронних органів щодо притягнення даних керівників до відповідальності

– Прошу зробити все необхідне, вжити всіх належних заходів для того, щоб терміново погасити заборгованість із заробітної плати, насамперед це стосується комунальних підприємств, – наголосила Світлана Лобанова. – Дане питання лишається у нас на постійному контролі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я