«Сузір`я» вітало ветеранів геріатричного пансіонату

0
204

12 січня народний хор ветеранів праці «Сузір`я», що діє при Палаці культури «Світлопільський», під керівництвом О.Галушко, завітав до мешканців Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділенням з новорічною концертною програмою.

На початку свята о.Андрій Васильєв, настоятель храму Різдва Христового з мікрорайону Перемога привітав ветеранів праці та війни з Різдвом Христовим, побажавши Божої ласки, добра і поваги від людей, міцного довголіття та всіляких божих гараздів, миру і спокою в душах.

А далі учасники хору протягом майже півтори години дарували українські народні пісні, що присвячені новорічним святкам.

«Моя Україна», «Рідня моя, рідня моя»,  «Дорога до мами»,  «Ой, встану ранесенько»,  «Даль великая»,  «Старий рік минає», попурі новорічних  «Щедрівок». Гумор з вуст  Л.Іллічової принесли глядачам веселий настрій і радість від гумору. Солісти Н.Кльоц, Л.Мілінська, С.Турик зачаровували своїм майстерним виконанням українських пісень…

196 мешканців геріатричного будинку, серед яких кілька чоловік відсвяткували свій 90-річний ювілей,  мають належний догляд, умови проживання та харчування. Як сказав директор закладу В.Скляревський, держава в особі обласної влади робить все можливе аби обездолені долею люди похилого віку мали можливість на схилі свого життя мати такі умови про які вони в своєму житті не мріяли.

– Такі свята, коли до  нас приїздять гості, завжди несуть  у собі оптимізм, віру наших мешканців, що вони не забуті, – наголосив очільник геріатричного будинку.

ФОТОРЯД

   

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я