“Сусідська варта” дійшла і до Олександрії

0
83
Раніше презентована обласна цільова програма “Сусідська варта”, що повинна сприяти покращенню безпеки проживання людей в нашому мегаполісі, 21 лютого була презентована і в Олександрії. Цього дня відбулася зустріч працівників Олександрійського міського відділу Національної поліції з головами ОСББ та громадськими активістами.

Начальник  міськвідділу 

 поліції Хвостов В.О. презентував програму “СУСІДСЬКА ВАРТА”, метою якої передбачено тісну співпрацю голів ОСББ з Національною поліцією задля підвищення рівня безпеки спільноти, будинків, двору, під’їздів через активну позицію сусідів у співдії з поліцією.

Наша громадська організація в рамках внутрішньої програми “Інтеграція ОСББ” також долучилася до співпраці, взявши на себе завдання скоординувати взаємозв’язок кожного ОСББ з відповідним дільничим і навпаки, аби кожен дільничий чітко розумів проблематику відповідного будинку ОСББ, що знаходиться на території його обслуговування.

Начальник поліції пообіцяв приділити особливу увагу даному направленню співпраці. Сподіваємося, що ініційована поліцією програма “СУСІДСЬКА ВАРТА” і небайдужість громади принесуть свої плідні результати.Олександр Кіяшко

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я