Суддя в полі Бондаренко відібрав перемогу в “Інгульця”

0
364

Дивилися матч “Інгулець”- ” Ворскла”? Бачили як “вміло” зіграв суддя в полі Бондаренко. Спочатку дав стовідсоткове пенальті в ворота полтавчан, бо нікуди було діватися. А другому таймі, відбулася “розмова” на кшалт: “що ти твориш, ” Інгулець” треба бити. Дивись…” Забув Бондаренко настанови Лучіно.  І “видавив з нічого, висмоктував з пальця” пенальті, якого не було в природі. Що Яворський, що Степанюк впали самі, їх ніхто не збивав. Зрівняли рахунок. В кінці гри добавив 5 хвилин. Яворський збиває Ситчінаву. Свистка немає. Не призначає пенальті. Дає гірчичник кіперу і гравцю з “Інгульця”. Витримали несправедливість, зіграли внічию- 2:2, здобувши таке важливе залікове очко….

Хіба не буде покарання таким суддям на українських футбольних полях. Такі судді нищить футбол. Та до того ж і коментатори морально знищують молоді команди УПЛ, коли щоразу в ефір з “куплених язиків” злітає “Інгулець” бореться за виживання, команда в зоні вильоту, за який рахунок вони будуть далі грати”.

Прикусіть свої язики, молодь, не давіть, не вислужуйтесь, будьте об’єктивними. Другий раз виключаю звук, щоб не чути принизливого коментування…

А щодо Бондаренка, то слід, на моє власне переконання, відправляти таких суддів судити першу, а то й другу лігу.