Стало відомо в яких населених пунктах Кіровоградщини проживають хворі на коронавірус

0
379

Кіровоградська ОДА повідомила, звідки усі хворі на коронавірус

Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь на сторінку в Фейсбук. Станом на 11:00 вівторка, 7 квітня, лабораторним методом підтверджено 54 випадки захворювання на коронавірус, із яких 1 летальний.

На COVID-19 захворіли: 40 мешканців Кропивницького.

Хворі також семеро мешканців Кропивницького району. Із них: 2 жительки с. Соколівське, які наразі перебувають на госпіталізації в обласній лікарні. Чоловік з с. Вільшанки, в якого діагностували хворобу під час перебування в обласній лікарні. Жінка з с. Володимирівка, хворобу якої виявили в обласному госпіталі й перевели на стаціонар до обласної лікарні.

У переліку хворих медпрацівники обласного госпіталю: жінка з с. Підгайці, чоловік із с. Підгайці та жінка з с. Северинки. Вони перебувають на самоізоляції.

3 мешканців Долинського району.Із них: 1 жінка з м. Долинської, яка перебуває на самоізоляції. 1 чоловік із с. Новогригорівка, який перебуває в Долинській ЦРЛ. 1 чоловік із с. Новосавицьке, який перебуває в Долинській ЦРЛ. Також в обласному госпіталі виявили 1 хвору на COVID-19 жінку з м. Олександрії, яку перевели до обласної лікарні.

Захворіла на COVID-19 жінка з с. Мар`ївка Компаніївського району та чоловік з с. Паліївка Маловисківського району, які перебували в відділенні інтенсивної терапії обласної лікарні. Хворі продовжують залишатися на стаціонарному лікуванні в медзакладі.

Андрій Балонь наголосив, що пацієнти з м. Олександрія, Компаніївського району та Маловисківського району перебувають на госпіталізації і не повертались хворими додому.

Щодо стану всіх пацієнтів, голова ОДА прокоментував так: 23 людини, хворих на COVID-19 в області, мають легкий перебіг хвороби й перебувають вдома на самоізоляції. 30 людей госпіталізовані. Із них 2 – у Долинській ЦРЛ, 18 – у Центральній міській лікарні в Кропивницькому, 10 – у Кіровоградській обласній лікарні.

9 пацієнтів знаходяться у важкому стані з причин, не пов’язаних безпосередньо з COVID-19. Зокрема йдеться про серцево-судинні захворювання, політравми й кому. 17 пацієнтів – у середньому стані важкості, 4 пацієнта – у стані ближче до задовільного.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я