Спекуляції навколо “районки” завершені. Попереду велика робота

0
894

23 грудня відбулася 3-тя сесія 8-го скликання Олександрійської райради під головуванням С.Ракути. У засіданні брали участь 30 депутатів райради, перший заступник голови РДА Ю.Коваль, керівники підвідомчих підрозділів РДА та ЗМІ.

Одним із головних питань було ухвала рішення «Про вихід зі складу засновників юридичної особи комунальне некомерційне підприємство «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області» та «Про передачу нерухомого, рухомого майна комунального некомерційного підприємства «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району до комунальної власності Олександрійської територіальної громади». По такому ж принципу було передано у власність Олександрійської територіальної громади і «Центр первинної медико санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області».

Таким чином, депутати поставили “жирну крапку” на спекулюванні бути чи не бути “районці”. Нагадаємо читачам, що цьому рішенню передувало рішення обласної влади збільшити чисельність койко-ліжок на боротьбу з коронавірусом за рахунок місць в районній лікарні. Не секрет, що і до пандемії багато хворих зверталися як до міської лікарні так і райлікарні за  меддопомогою.Важливо було об`єднати їх в єдиний потужний комплекс (коли утвореноще й новий район, -Авт.), що буде надавати більш кваліфіковану допомогу хворим з Олександрійщини, Петрівщини,Онуфріївки та Світловодського районів. Не секрет, що більшість операцій робилося в Центральній міській лікарні Олександрії. А це і шлях до подолання побутової корупції в закладах охорони здоров`я, що існує. Коли розцінки на проходження медичного обстеження будуть однакові-менше буде спекуляцій…Потрібна і конкуренція лікарів. Особливо серед тих, хто своїм головним питанням вбачає політику, а не постійне підвищення якості надання допомоги хворим…

Держава не залишить медицину без зарплатні, без енергоносіїв, без оновлення медичного обладнання. Допомога і з боку області буде централізованою, щоб не було сперечань: кому більше, а кому менше. Державна субвенція буде скоригована.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я