Спека спонукала швидке розповсюдження кишкової палички на пляжах міста

0
872

Через спеку концентрація кишкової палички у воді підвищилася.

Влітку частішають випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Збудники хвороби проникають в організм людини через брудні руки, продукти харчування та ковтання зараженої води.

Фахівці oбллабцентру пpoвели дослідження на мікpoбіoлoгічні, паpазитoлoгічні та санітарно-хімічні показники pічкoвoї води з пляжу в парку ім. Т. Г. Шевченка, ТОВ ДЗОВ «Дружба», ТОВ «Розвага», ГО «Альбула», що біля р. Березівки по вул. Надії в мікрорайоні 8-ї школи та біля Войнівського водосховища. Результати, виявили, що на дитячому пляжі в парку ім. Т. Г. Шевченка проба річкової води не відповідає вимогам по мікробіологічних показниках,  спостерігається перевищення кишкової палички в 5,8 разів. А в піску на пляжі ГО «Альбула» зафіксовано підвищення вмісту бактерій групи кишкової палички в 10 разів.

Відтак міськрада рекомендує олександрійцям утриматися від купання в зазначених місцях та не використовувати воду з водойм для миття овочів і фруктів під час відпочинку на даних територіях. Орендареві ГО «Альбула» також необхідно розглянути можливість щодо оновлення піску на пляжі.

Наразі відкритими для купання залишаються зони відпочинку вздовж затопленого розрізу «Байдаківський»: комунальний пляж, «Зелена садиба Ділієва» та СГ «Черемшина», пляж ТОВ «Розвага» та ТОВ «Дружба», а також територія біля Войнівського водосховища.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я