«Спасибі» Дердо за вилучення та…пенальті

0
79

Хочеш зламати команду, – довірся судді і він це зробить за всю команду. Вилучення Сімініна та пенальті на перших хвилинах поєдинку  «Динамо» -«Олександрія» – цьому яскраве свідчення  найбезглуздішого перебування  на полі арбітра О. Дердо. Скільки разів не переглядав цей момент, але ні на вилучення, а тим більше на пенальті цей момент не натягував, але не для Дердо… Зламав Дердо, довів до стресу “Олександрію”  – хоча за новими правилами таке покарання відмінено, але знову таки не для арбітра в полі. Відробив сповна на користь киян. Цей момент і став переломним у подальшій грі, бо вже на кінець першого тайму кияни вели в рахунку  3:0 (Ярмоленко, 7хв., Бессєдін,  12, Гармаш,  45+2). Були моменти і в нашої команди. Цуріков і Полярус небезпечно атакували ворота Рудька.

У другому таймі гра кардинально не змінилася. Кияни використали свою чисельну перевагу на полі, забивши ще 3 м`ячі у ворота городян: ( Гармаш, 57 хв., Морозюк, 73хв., Циганков, 81хв.)  Хоча Циганков  забив шостий  м`яч явно перебуваючи в офсайді. І знову Дердо.

Поразка завжди неприємна, але поразка від сильного  суперника, який переграв твою команду, що називається не без допомоги Дердо, дає таку  «їжу» розуму, тренеру і гравцям, що підсвідомо слугує моральним допінгом, що примушує не тільки шукати розгадку наслідків, але й породжує нові ідеї,  що раніше дрімали десь у підсвідомості, а зараз після стресової ситуації (поразка – це завжди стрес, – авт.) потрібно віднайти вихід у творчій активності тренера, що повинна пробудити інтенсивність тренувань гравців.

Програли достойно, зберігши свій престиж, обличчя клубу, і головне – не поступились характером.

Один із англійських тренерів  якось сказав: «Якби моя команда весь час вигравала, я змінив би професію». Тому, В.Шарану треба готувати команду до наступного поєдинку проти «Зорі».