Сьогодні зволожується і вул. Козацька…

0
906

– Раніше такого не було за всю історію існування цієї вулиці, щоб її приводить та медицини сміття, – кажуть мешканці цієї вулиці. Чому? Адже на ній знаходиться міська дитяча лікарня… І цим все сказано. У цьому напрямку свої функції  виконує КП «Чисте місто», що регулярно проводить роботи з утримання в задовільному стані територій Олександрійської територіальної громади, що явно збільшилася за своєю територією.

Враховуючи цього річну літню спеку, зранку щоденно здійснюється вологе прибирання доріг і тротуарів.

Найбільшим лихом нашого життя – є створення, стихійних сміттєзвалище… Протягом останніх тижнів комунальники ліквідовують стихійні смітники в місті  (наприклад, на перехресті вул. Софіївської та Ярмаркової, – Авт.) та в селах Ізмайлівці, Піщаному Броді, Головківці та Марто-Іванівці. Сьогодні черга дійшла і до Перемозького мікрорайону.

Розчищено ливневі каналізації по вулицях Козацький шлях, Кременчуцькій та провулках Верхньому і Рильського.

Виконано ремонт сходів та встановлено поручні на пішохідній доріжці по вулиці Бульварній, що напроти школи №2.

Проведено ремонт дитячого майданчика в селищі Олександрійському, лавок по пр. Соборному, сьогодні триває ремонт майданчика біля багатоповерхівки по пр. Соборному, 101.

Не забувають комунальними і про зиму, що приходить дуже швидко після літнього періоду…Тому вже зараз готуються до зими… КП «Чисте місто» вже заготовило частину необхідної кількості солі – 70 т., в подальшому її необхідна кількість та піску очікується в повній мірі, що буде необхідно для боротьби з ожеледицею.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я