Сьогодні «Олександрію» чекає випробування «сталеварами»

0
81

Сьогодні  «Олександрія» в гостях буде протистояти «Маріуполю» – «сталеварам», які не втрачають нагоди також приєднатися до активної боротьби за бронзові нагороди.  Що можна очікувати від цього матчу? Безперечно, що жорсткої боротьби обох команд за очки.  «Олександрії» достатньо зіграти внічию – одне «бронзове» очко здобути.

 Господарі знаходяться в оптимальній футбольній нормі. Усі гравці готові вийти на поле за перемогою.  Останні матчі показують, що підопічні О.Бабича  амбітно прагнуть не лише здобути путівку до Євроліги,а й вище стрибнути турнірній таблиці –  зазіхаючи на ту ж саму бронзу.

Для «Олександрії»  складний матч  з огляду на травмованих гравців. Відсутність Цурікова, Шендріка, Ковальця, Поляруса,  Грицука відчувалася у грі проти «Львова».

Який склад виведе в Маріуполі В.Б.Шаран, дізнаємося вже зі свистка арбітра в полі Є.Арановського о 17 годині за київським годинником.

В останніх 4-х турах «аграрії» не можуть перемогти». У 30-му турі треба здобути лише одне очко , що може стати фінальним для бронзових призерів.  Статистика не на користь «Олександрії» в очних протистояннях команд . У наших земляків немає жодного виграшу на полі суперника. Поразка – 1:0, нічия – 1:1 та перемога вдома – 2:1.

У «Маріуполя»  велика мотивація  – вони грають вдома, вони знають ціну перемоги.  Думаю, що і «Олександрія» не менш відповідально віднесеться до цього надзвичайно важливого поєдинку, щоб спокійно  чекати на винагороди  чемпіонату.

Усі ми в  очікуванні бажаного результату, до  “Олександрія” настирливо, амбітно, вперто  рухалася, починаючи з початку чемпіонату в УПЛ.  Будемо вболівати за своїх! За «Олександрію»!  Цінуймо і шануймо  «Олександрію»!

І.Мельник   

ФОТОРЯД 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я