Софія Монастирна – “Міс богиня гімназії – 2018”

0
176


Прийшла весна – найпрекрасніша пора року, яка  завжди асоціюється з коханням, чарівністю та красою. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Ведуча: Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, прийшла весна. У дні весняного пробудження й оновлення вшановують жінку…

 У гміназії-інтернат школі- мистецтв відбувся щорічний традиційний конкурс “Міс богиня гімназії”.  Цього разу в конкурсі брало участь 6 дівчаток – учениці 8-го (Анна Ілієнко – богиня Гера),  9-го(Софія Монастирна – богиня Еос), 10-А (Поліна Вусик –богиня Ніка), (Катерина Кохан- богиня Артеміда), 10-Б (Катерина Степанова –богиня Феміда) та 11-го класів (Каріна Сіренко-богиня Афродита). Кажуть, що жінка – це одвічна загадка в усі часи, в усіх народів. Її часто порівнюють з небесним створінням, богинею, святою. Порівняння жінки з богинею – найбільший комплімент, який жінка може почути на свою адресу. Богиня живе в кожній з жінок!

А провела підготовку та організацію конкурсу вчитель української мови та літератури  І.Терещенко, якій допомагала В. Пащенко. Сценарій був розписаний на основі древньогрецької міфілогії.

Голова журі – заступник директора з навчально-виховної роботи – Васіч Л.В., яка слідкувала за справедливістю оцінювання, адже сьогодні вона в образі богині Феміди. Члени журі: вчитель хореографії Шандор Є.В., а сьогодні Амур – грецький бог кохання, супутник і помічник Афродіти; вчитель фізичної культури Міщенко Д.І., в образі Посейдона – грецького Бога – володара морів; вчитель історії – Перемет Д.С., а сьогодні Аполлон – грецький Бог-стріловержець, заступник поезії, музики і спів.

«Візитівка» – перший конкурс, учасниці розповідали про себе та свою родину…

 Наступний конкурс «Перевтілення». Його оригінальність полягавув тому, що кожна учасниця представляла своє бачення в образі богині і передавала його в створенні власного образу.(Конкурсантки виходять  в танку на сцену в сукнях і аксесуарах, які дають цілковиту можливість відображення римських та грецьких богинь). Оцінювалося вбрання, зачіска та  вміння себе подати.

ФОТОРЯД 

У конкурсі «Легенда кожної богині», кожна дівчина  розповідала легенду про представниць прекрасної половини людства — про істот загадкових і непередбачуваних та зацікавити інформацією суддів та всіх присутніх у цьому залі.

У конкурсі «Ліричний» – демонстрували не лише свою красу, а й розум та уміння декламації.

У конкурсІ «Талантів» – розкривали  свою сутінсть. Хтось захоплює своїм голосом чи здатністю декламувати вірші, інша причаровує погляди неймовірним танцем чи хистом художника.

Наступним конкурсом  став «Еліксир молодості» Юні богині отримали завдання приготувати власний еліксир молодості, який і є секретом їхнього довголіття, краси та чарівності.

Протягом конкурсу «Міс богиня гімназії – 2018» відбувалася концертна програма з піснями та танцями гімназистів.

Вердикт журі був таким:

Дипломом із титулом «Міс Ніжність» нагороджується – Софія Монастирна ( 9 клас).

Дипломом із титулом «Міс Грація» нагороджується -Катеринка  Кохан( 10-А клас).

Дипломом із титулом «Міс Талант» нагороджується-  Анна Ілієнко (8 клас).

Дипломом із титулом «Міс Чарівність» нагороджується –  Катерина Степанова  (10-Б клас).

Дипломом із титулом «Міс Вишуканість»  нагороджується – Каріна Сіренко( 11 клас).

Дипломом із титулом «Міс Артистичність» нагороджується – Поліна Вусик (10-А клас).

Дипломом із титулом «Міс Елегантність» нагороджується – Каріна Сіренко (11 клас)

Дипломом із титулом нагороджується “Міс богиня 2018” – Софія Монастирна  ( 9клас).

І.Мельник 


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я