Слова не розходяться з ділом

0
163

Як і зазначав голова ОДА С.А.Кузьменко, що крім 18 зданих нових амбулаторій, цього року область в змозі побудувати ще не менше 10нових. З цього приводу  у Долинській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада з питання будівництва в 2019 році сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за типовим проектом на території Братолюбівської сільської ради. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Омельченко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради» Тетяна Романченко та сільські голови.

Будівництво лікарської амбулаторії дасть можливість сільським жителям отримувати фахову допомогу від місцевого лікаря. Загальна вартість будівельних робіт та оснащення амбулаторії складе понад 6 мільйонів гривень. Це кошти з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів.

З будівництвом сучасного приміщення, придбанням нового обладнання та автомобіля, впровадженням телемедицини створюватимуться комфортні умови для персоналу і відвідувачів медичного закладу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я