1000 порцій морозива безкоштовно від “Петриківського молока”

0
227

   11 червня  о 16.00 в Палаці культури «Світлопільський” відбудеться  12-й регіональний конкурс  краси і талантів  «Міс юна-міні». Щорічні конкурси серед найменших красунь стали доброю школою виховання культури поведінки, мови, одягу, манери рухів та краси дитячої вроди.  Подібні конкурси демонструють неповторну красу і віру української  нації, що вона є найкращою в світі.

Ексклюзивний партнер конкурсу є група компаній ТОВ «УкрАгроКом» –  молочно- товарний комплекс «Петриківське молоко» ( смт. Нова Прага, – авт.)  озвучить обрання юної фотомоделі, що стала торговою маркою «Петриківського молока».  Зі слів комерційного директора  групи компаній  ТОВ  «УкрАгроКому» Павла Фесюка:

– Молочно-товарний комплекс «Петриківське молоко» запропонує  безкоштовно поласувати  морозивом виробленого з «Петриківського молока», як одного з  видів широкого асортименту молочних продуктів даного підприємства, що успішно працює на ринку харчової промисловості України вже майже 5 років поспіль.  Сьогодні з «Петриківського молока» на  молочному комбінаті дитячого харчування у Баштанці  Миколаївської області виробляють дитячі молочні суміші, що користуються  великим  попитом не лише на ринках України. Також  ми співпрацюємо з підприємством «Лакталіс» – лідером по виробництву сирів. На сьогоднішній МТК  “Петриківське молоко”  є постачальником молока для вітчизняних підприємств-переробників, які експортують свою продукцію до країн Євросоюзу, – наголосив П.Фесюк.

Поласувати морозивом можна буде з 14.00 11 червня біля Палацу культури “Світлопільський”.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я