Сільське господарство потребує нагальної допомоги з боку держави, інакше нас чекають голод, і… мародерство

0
849

 Економіка США на сьогоднішній день впала до 30%, що буде мати тяжкі наслідки для всієї світової спільноти. Членом якої є і наша ненька –Україна, над якою вже майже 30 років почергово державні руйнівники «втілюють» якісь проекти, що з кожним роком  все більше руйнує всю економічно-соціальну інфраструктуру країни.

Сьогодні нагальним вирішенням є  – протягом кількох днів слід виділити державні субсидії (пільгові – безпроцентні кредити), щоб село вчасно обробило землю, засіялося, виростило та зібрало ужинок. Для цього потрібна  нова техніка, ППМ, запчастини. Село працює, село сіє… І це при карантині. Герої без перебільшення цього слова.

Село сьогодні нас годує. де працюють люди на землі.  Якщо Уряд не прийме швидких Постанов щодо підтримки малого та середнього бізнесу (сільгоспвиробництв у тому числі), чекати восени достатнього хліба нічого й чекати.

І це не коронавірусні страшилки – це розрахунки вчених світового характеру, котрі прогнозують цьогоріч голодомор у світі (Україна один із найбільших експортерів зерна на зовнішній ринок, -Авт.), а це – біля 40% річного бюджету України. Втратити хліб, втратити сільгоспвиробника – це смерть для України.

Село чекає допомоги! Село годує і дає надію на життя у боротьбі з коронавірусом.

ФОТОРЯД з ТОВ “Колос”

І.Мельник 

DCIM100MEDIADJI_0081.JPG

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я