Швейна промисловість в Олександрії

0
495

  У середу, 7 лютого, в Олександрії, викрито роботу чергового швейного цеху. Вкотре мова ведеться про підпільні швейні майстерні. Олександрія скоро перевершить Одесу- маму з її Великою та Мало Арнаутською, де крок на кроці швейні майстерні… У нас їх біля двох десятків… Панчохи, панталони, брюки, костюми, майки, дитяча білизна, верхній одяг, куртки, військова одежа – повний перелік легкої промисловості, і все це в маленькій Олександрії.

Подібний приклад, пошиття військової  одежі  – по  Новопразькому шосе, 157, викрито цех з пошиття військового одягу (на момент приходу поліцейських ). На 7:30 ранку цех працював. Як пише сайт міської ради цех “накрила” робоча група з легалізації найманої праці за участю державного інспектора праці. В цеху були присутні 19 чоловік. Замовником одягу з огляду бирки був представник зі столиці. На момент перевірки не було виявлено відповідних документів  та  офіційність легалізації найманої праці – шевців.

Представники міського відділу поліції проводять слідчі дії.

От тільки чомусь дуже вже часто ми чуємо, що хтось викрив, а потім підключив до цього поліціянтів. А що останні? Не лише їм отримувати зарплатню? Можливо, вони повинні бути першими у таких питаннях? Чи не так? Вибачте, пальму першості у будь-якому разі вони припушуть собі, своїм “умілим оперативним діям по гарячих слідах”. От і виходить, що в нас статистика в боротьбі зі злочинністю “покращилася”- менше злочинів…А насправді як?

Зі слів керівника підприємства ” з документами все  в порядку. Перед новим роком вони були надані владі міста… Про це знають у мерії. Це нездорова конкуренція з боку інших, і більш нічого. Цех виконує замовлення київського підприємства. Кошти з держбюджету. Усі працівники офіційно працюють…”

У нас, як завжди, йде підміна одних іншими. Жаль, що імена конкурентів шевці добре знають, але не називають… Конкуренти працюють  з під- тишка. “Заклав” , а в очі буде святість свою демонструвати.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я