Школярі Олександрійщини на власні очі побачили як виготовляється цукор

0
98

У рамках обласного Місячника профорієнтації молоді «Твоя кар’єра починається сьогодні для учнівської молоді Войнівської школи І-ІІІ ступенів Приютівської ОТГ було організовано професіографічну екскурсію до одного з кращих цукрових заводів України ТОВ «Олександрійський цукровий завод».

Учнів радо зустріли його працівники, презентувавши дітямпідприємство, розповіли про його історію створення, результати роботи та перспективи розвитку.

Школярі побачили технологічний процес виробництва цукру: очищення буряків від домішок; одержання бурякової стружки; одержання, очищення та випарювання дифузійного соку; очищення і уварювання сиропу; одержання утфелю (кристалізація); центрифугування і пробілювання; сушіння цукру-піску; пакування. Учні ознайомилися із видами робіт, що виконуються на підприємстві, дізналися про застосування сучасного обладнання й новітніх технологій виробництва, переробки продукції та ін.

Учнів пригостили щойно виготовленим білосніжним цукром, який смакував по-особливому.

Діти мали можливість безпосередньо ознайомитись з трудовою діяльністю в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкувавшись із представниками певних професій, майстрами виробництва тощо.

ФОТОРЯД

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я