Щоквартально жителі приватсектору сплачуватимуть по 26, 91 грн. за повірку водолічильника. І тут ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» «гріє» руки

0
466

Судіть  самі: водопостачальник обіцяв, що вартість плати буде не більше 22 грн. на квартал. Це було сказано в їх документах. Це брехня. Для Олександрії виставили майже 27 грн. Місто, напевно особливе, більше води споживає, чи далі її транспортувати зі Світловодська? А тепер підрахуйте скільки ви сплатите за 4 роки – 432 грн. От лихварі – з  перспективою в коштах на кілька років себе убезпечили (наскільки мені відомо для жителів багатоповерхівок тариф інший – 270 грн. плати, або по 19 грн. щоквартально).  А тепер щодо офіційної сплати: щоквартальний розмір внеску ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» становить: за повірку одного лічильника становить 26,91 грн., двох приладів обліку – 52,98 грн.

Відповідно до складеного графіку повірки лічильників власнику кожного домоволодіння будуть вручені повідомлення про час її проведення. Після виконання повірки лічильника абоненти почнуть щоквартально сплачувати за відповідну послугу.

Наступна послуга ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» – встановлення нового лічильника. У разі виходу з ладу приладу обліку води власник має написати заяву, після чого йому буде встановлено новий лічильник, але не частіше ніж один раз на 5 років. Після заміни лічильника абонент буде щоквартально сплачувати внесок у розмірі 47,31 грн.

Жителі приватного сектору – споживачі ОКВП «Дніпро – Кіровоград», в яких встановлені водоміри, – оплачуватимуть повірку лічильників невеликими сумами щоквартально (кожні три місяці) замість оплати за повірку одноразово раз на 4 роки. При цьому розмір цих внесків не буде перевищувати вартість самої повірки. Це покращить якість обслуговування споживачів та зробить повірку лічильників зручнішою, до того ж відтепер внески за повірку можуть відшкодовуватися за рахунок державної субсидії.

Такі нововведення стали обов’язковими для споживачів ОКВП «Дніпро – Кіровоград» та інших водоканалів країни з прийняттям «Закону про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Вартість повірки виключили з тарифу та зробили окремою послугою.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я