Щоб зменшити смертність людей – пішоходів будуть штрафувати

0
1127

В Україні підвищать в рази підвищать штрафи для пішоходів… За таке рішення вчора проголосували 277 народних обранців під час засідання ВРУ, – передає “Істина від Олександрії”.

Відповідний законопроєкт №2697 “Про внесення змін до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності пішоходів за порушення правил дорожнього руху” передбачає значне підвищення розміру штрафу за порушення пішоходами правил дорожнього руху, а також за перебування їх у стані сп’яніння, або якщо їхні дії призвели до створення аварійної ситуації.

Чому прийнято таке рішення? До цього часу свідоме ігнорування пішоходами сигналів регулювання дорожнього руху, перехід проїзної частини в невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 грн), зараз – 3 НМДГ (51 грн). На даний час заподібне правопорушення діє лише попередження у вигляді попередження, що, в разі ухвалення цього закону, виключать з КУпАП.

А той, хто порушив правила дорожнього руху перебуваючи в стані сп’яніння – розмір  штрафу буде 30 НМДГ (або 510 грн.), зараз – 8 НМДГ (136 грн.).

Українці можуть оплачувати штрафи за порушення ПДР зі знижкою 50%, за умови сплати в перші 10 днів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я