Що таке індустріальний парк?

0
287

Виконком схвалив рішення про створення в Олександрії довгоочікуваного  «Індустріального парку «Олександрія» (понад 6 місяців готувалися відповідні документи) та затвердження Концепції його розвитку, що є однією із довгострокових програм у рамках Стратегії Сталого розвитку міста до 2030 р.

Що таке «індустріальний парк»?

Це територія земельної ділянки з підведеними комунікаціями (електроенергія, водопостачання каналізація, газова мережа, зв’язок, дорога).

На даному етапі під Індустріальний парк відведено 4 земельних ділянки в Заводському мікрорайоні (за залізницею) загальною площею 24,4 га, де планується розмістити підприємства з виробництва автозапчастин та комплектуючих виробів для сільгосптехніки, електричного устаткування, меблів, харчових продуктів, текстильного виробництва та ін.

Програмою передбачається залучення інвестицій (планується і іноземних), створення до 1330 робочих місць.

Головне, щоб ця концепція справді мала  своє продовження. Адже простіше на базі існуючих підприємств, де є повноцінні цехи з дахом, роздягальнями, комунікаціями, відкрити цех з того ж текстильного виробництва, ніж розпочинати нову справу  майже на голому місці.

Чи збудуться думки і втіляться плани з конгломерату виробництв,- час покаже. У свій час,у кращі часи, говорили так: «ми даємо вам вудку, а ви навчіться ловити рибу». Нехай ловиться маленька і велика риба.

Остаточне рішення про створення «Індустріального парку «Олександрія» і затвердження його Концепції прийматимуть депутати на сесії міської ради.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я