Що посієш – те й пожнеш, або чиє зерно якісніше

0
1012

Недаремно в народі кажуть, що посієш – те й пожнеш.

Зерно «аграріїв» з Олександрії було сьогодні більш якіснішим від ковалівського.

«Колос», безумовно, що приїхав перемагати, хоча головний тренер Р.Костишин на післяматчевій прес-конференції відмітив, що вони приїхали просто грати – без нервів, що нервово грала “Олександрія”, але це їй не завадило отримати заслужену перемогу…

Напевно, після програшу, він зрозумів, що надія на євролігу не втілиться  в життя…

Та почнемо з огляду поєдинку. Він відбувся при пустих трибунах, але треба подякувати представників фан-клубу, котрі виставили прапори клубу в якості  12- го гравця, а самі за межами КСК «Ніка» гучно підтримували «Олександрію» протягом  усієї гри.

Гра розпочалася за активності гостей. Вони відразу намагалися заволодіти полем на всіх позиціях. І першими почали організовувати атаки на ворота Білика. І вже на 7-й хв. Богданов зі штрафного (майстер потужного удару з дальньої відстані, – Авт. ) приклався до шкіряного. Білик був на місці.

Грицук відповів подібним ударом на через 10 хвилин.

До 29-ї хв. гості більше володіли м`ячем і могли відкрити рахунок завдячуючи Вільхамссону, котрий з близької відстані – не більше 8 метрів, влучно пробивав головою, але наш кіпер зумів ліквідувати небезпеку біля своїх воріт.

На 35-й хв. гості таки домоглися свого. Швидка контратака. Наш захист: Бабогло і  Дубра були обіграні дебютантом  «Колосу» Сорокіним, який обіграв Білика. І цей гол став логічним – гості більше намагалися створити небезпеки біля воріт Білика. Олександрійці дещо помилялися.  Запорожан, Грицук отримували зауваження від В.Б.Шарана.

І все ж йти на перерву з таким рахунком не до вподоби «Олександрії».

На 45-й хв. в атаці майстерно зіграв Пашаєв. Побачивши на вигідній позиції Гречишкіна – віддав точний пас тому під удар.  Це був неймовірний – гарматний удар – невідворотний – 1:1. Красень-гол!

По перерві відбулася разюча зміна гри на полі з боку олександрійських «аграріїв». Вони «засіяли краще зерно» – краще почали грати. Не без допомоги тренера в роздягальні.

Цим «зерном» стали Ковалець та Задерака, котрі змінили на полі відповідно  Запорожана та  Мишенка.

На 54-й хв. гості грубо грають проти нашого гравця в штрафній. Суддя в полі  Пасхал вказав на «точку». В.Грицук впевнено пробив у праву дев`ятку- 2:1. Веселіше стало для гравців «Олександрії». Активно та вдумливо діють на полі Ковалець, Задерака, Грицук, Гречишкін. Попереду бореться Безбородько. Та найбільше цього матчу заслуговує невтомний, всюдисущий, невгамовний та настирний Валерій Лучкевич, котрий був організатором та застрільником гострих моментів. Це його титанічна праця на полі дала змогу іншим гравцям забивати. На 54-й хв. в черговій атаці Грицук віддав філігранний пас Ковальцю. Наш  перший «джокер» не залишив жодних шансів голкіперу гостей- 3:1.  На 80-й хв. Лисенко, котрий вийшов на заміну Сорокіну, ударом голови був першим на м`ячі – 3:2.

Другим «джокером» став Задерака, котрий на 90-й хв. отримав пас, вміло поборовся з Чорноморцем. Уже в падінні  з-під гравця  таки видряпав шкіряного і відправив того у ворота Яшкова- 4:2!

Супер-гра! Класні голи, класна перемога!

 І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я