Шана волонтерам Олександрії

0
254

5 грудня – Міжнародний день волонтерів.  Для України та м. Олександрії він став актуальним з 2014 року, коли розпочався відлік неоголошеної війни сепаратистами проти України, її народу.

У цей день ми шануємо тих, хто першим відгукнувся на біль і страждання української армії, котра не була готова відстоювати свої рубежі на Сході…  Волонтери  першими почали надавати величезну допомогу  нашим захисникам, котрі пішли, хто добровольцем, а хто після мобілізації, захищати мир і спокій українського народу.  Історики, дослідники ще напишуть істину  сьогоднішніх подій…

А сьогодні міський голова С.К.Цапюк вручав нагороди першим волонтерам, які з першого  війни стали допомагати нашим воякам на Сході. Серед них  були  В.Стадніченко,  подружжя С. М. і О.М. Кульгів, В. Гориславець, С.Дьячук, Ю.Плахотнюк, Г.Мариненко, В.Дожджаник, які відвідали зону АТО і розпочали свою волонтерську роботу, що сприяє зміцненню обороноздатності нашої армії.  м. Олександрія, її мешканці, першими в  області розпочали ремонт  бронетехніки. Бізнес, підприємства, фермери відгукнулися на цю доброчинну  справу, і сьогодні десятки БТРів  відремонтовано ….

Почесну відзнаку – медаль волонтера  отримав  активний волонтер  О.Цуркан. Грамотою  за громадянську  мужність, гідну та самовіддану  працю на благо українського народу вагомий особистий внесок у розвиток  волонтерського руху та з нагоди  Міжнародного дня волонтерів відзначені:  О.Кульга, В.Стадніченко, С.Дьячук, Ю.Плахотнюк, С.Волков, Н.Гячас,  Н.Головко,  О.Михайлик, О.Мосулега, Г.Мариненко,  І.Мельник,  В.Романенко, Б.Татарчук, В.Дожджаник,  О.Кошугін, О.Суздалєва, В.Слободенюк.

ФОТОРЯД

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я