«Шахтар»  таки наздогнав своє…залишивши пістонів за бортом Ліги Європи

0
111

Валідольний видався вечір  27 лютого для глядачів – прихильників українського футболу. Матч «Бенфіка» -«Шахтар»  завершився  бойовою нічиєю – 3:3, що дало змогу українським  «гірникам» зіграти в  1/8 Ліги Європи. Домашня попередня перемога в один м’яч , а на виїзді – занадто важка, трудова нічия – гра, що тримала глядачів усі  90 хвилин поєдинку в очікуванні: хто кого?

Особливо критичним був перший тайм для «Шахтаря», коли наші гравці не встигали за реактивними  пістонами ( так їх називають за маленький ріст, -Авт.)т – португальцями. Це була  неймовірна цікава гра,  що і вирішила долю проходження далі  на шляху до Кубка Ліги Європи . У другому таймі завдяки зібраності, відповідального ставлення до кінцевого результату, гравцям «Шахтаря»  вдалося  дотиснути  ліссабонців звести на потрібну нічию.

«Шахтар»  таки наздогнав своє…

Ліга Європи. 1/16-я фіналу. Звітний матч

27 лютого. Португалія. Ліссабон. “Ештадіу да Луш”. Початок 22:00

(перший матч  – 1:2).

“Бенфіка” (Ліссабон, Португалія) – “Шахтар” (Донецьк, Україна) – 3:3

Голи: Піцці, 9, Діаш, 36, Сілва, 47 – Діаш, 12, автогол, Степаненко, 49, Алан Патрік, 71.