“Шахтар” програв “Вітессу” – “Олександрія” – виграла

0
72

Минулого року  ФК «Шахтар»  у рамках підготовки до чемпіонату сезону  2016/2017  2 липня  програв  «Вітессу» з рахунком 0:2 (голи на рахунку Чжана – 20 хв., ван Берген – 57 хв.). ФК «Олександрія»  1 липня  вже  2017 року, в рамках підготовки до старту чемпіонату сезону 2017/2018 переграв «Вітесс» з аналогічним рахунком – 2:0.  Обидва м`ячі були забиті в другому таймі.

У першій половині поєдинку «аграрії» неодноразово могли відкрити рахунок у матчі. На вістрі атак були Полярус та Сітало, але впіймати щасливу мить голу їм не вдалося.

У другому таймі Сітало міг відзначитися вкотре, але не зміг переграти голкіпера гостей.  На 61-й хв. відзначився А.Цуріков – м`яч від рикошету влетів у ворота «Вітесса». Гості відповіли кількома гострими контратаками, але надійно грав Паньків. Під завершальні секунди подвоїв рахунок у матчі  Куліш. Упевнена перемога  2:0, бо вже сьогодні  «Олександрія» поміряється силами з титулованою командою Румунії – «Стяуа». Гра  почнеться о 19:00.

Здається, що другий гол на рахунку Цурікова говорить про те, що він В.Шараном використовується в лінії нападу. Це ми спостерігали і в першому контрольному матчі  23 червня  проти  “Кременя”.

ФК “Вітесс” (Нідерланди) – ФК “Олександрія” – 0:2 (0:0)

м. Арнем, +18 С, 700 глядачів.

ФК “Олександрія”: Паньків, Бацула (Козак, 46), Басов, Чеботаєв (Старенький, 46) Гітченко (Бондаренко,60), Полярус (Стецьков, 60), Запорожан (Каленчук, 46),  Цуріков,  Банада (Огіря, 60), Грицук (Пономар, 46), Сітало (Куліш,60).

Голи: Цуріков (61), Куліш (90).