Шахраї -1, 2, Шахраї-3 від виборчих перегонів по виборах Президента України в м.Олександрія

0
172

Скільки вже писано, говорено людьми: наскільки є цинічні люди, для яких порядність, совість, честь і гідність ні до чого. Для таких суб`єктів – інакше в мене рука не піднімається їх називати – головне у житті шахрайська нажива будь-якими методами.

Озвучу та представлю увазі читачів вкотре як нас дурять наші вітчизняні товаровиробники харчової продукції. Цього разу мова йде про ТОВ «Компанія Стінгрей» з м. Запоріжжя – виробника рибної продукції під назвою «Стейк зубатки» (морожений глазурований). Придбав в АТБ  цей продукт вагою 392 г. (ціна за кілограм 60 грн. 85 коп.). Заплативши 23 грн. 85 коп. за дану вагу продукту, прийшов додому, залишив на розморожування. Майже дві години чекав, коли риба повністю звільнилася від «захисної льодової оболонки» (питної води), – так вписано  на етикетці  виробника.
Змірив кількість вивільненої води – 200 г.! Помноживши зрозумів, що 13 грн. 70 коп. я заплатив за «питну воду». Шахраї, безчесні підприємці, які одурюють покупців, невже в вас десь там, у глибині душі, не забриніла струнка того, що ви перш за все будете Богом  покарані…Ніхто ще на чужому горі не збудував власного. Слід поставити запитання і господарям системи «АТБ», які до речі, входять в першу 100 найбагатших людей України: «чи знаєте ви, що ваші  магазини продають не рибу, а воду? Невже  для вас не існує авторитет порядності. Чи читаєте ви Біблію, де написано «Не вкради!» Ви ж у змові з виробником свідомо залазите до кишень своїх покупців. Таким чином, «віддячуючи» їм за те, що вони дозволили вам стати доларовими  мільйонерами.

Повірте, що вам з такими компанйонами не до честі співпрацювати, якщо, звісно, що ви не маєте свою вигоду.

У другій частині  «Шахраї-2» я розкажу ще про одного недоброчесного товаровиробника, а саме  про ТОВ «Алексис»…  Але це вже інша історія…

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я