Шаховий турнір від В.Дожджаника

0
317

Вже вкотре щорічно під егідою депутата міської ради В.Дожджаника проводиться шаховий турнір «Дружба». І цього разу на базі школи №2  у змаганнях, що проходили з 27 по 30 жовтня, прийняли участь 39 поціновувачів шахової гри.

Як сказав керівник тренер-викладач з шахів КЗ ДЮСШ №2 Г.Івасенко:

-Тільки завдячуючи активній позиції батьків юних шахістів та постійній підтримці депутата міської ради Володимира Дожджаника цей турнір став доброю традицією – щорічно розігрується Кубок «Дружба». У цьогорічних змаганнях прийняло участь 39 юних шахістів, які продемонстрували свою майстерність гри в шахи.

Зі свого боку В.Дожджаник, вітаючи переможців, відмітив:

-Як і обіцяв, що буду всіляко підтримувати розвиток шахів в Олександрії, так воно є і буде надалі. Хочу, щоб наше місто стало центром відродження шахової школи не лише міста, області, а й країни. Вірю, що до такого часу ми доживемо, коли в нас будуть свої гросмейстери шахової гри зі світовим іменем. Для цього ми спільними зусиллями з батьками та моїй підтримці будемо рухатися в даному напрямку. Зокрема, це стосується питання облаштування приміщення для гри в шахи. А сьогодні хочу привітати переможців і побажати їм, а бачу, що цього року багато хто значно покращив свої показники – став переможцем. Бажаю успіхів у навчанні, в майстерності гри в шахи і великих перемог завтра.

ФОТОРЯД -ТЕКСТ

Від імені В.Дожджаника та від партії «Сила людей» усі переможці трьох вікових груп отримали Подяки та грошові винагороди.Не забули і батьки кращих шахістів відмітити.

  • У найменшій віковій групі 2009-2010 р.н переможцями стали: I місце виборов учасник міжнародних змагань К.Косяк, II місце – Д.Качко,  III – у Р.Якушенка.
  • У 2-й віковій групі 2007-2008 р. н. переможцем став юний шахіст Р.Бойко (набрав 9 очок з 9-ти можливих), II місце – А.Пазинич, III – у З.Григораша.
  • У 1-й віковій(старшій групі) I місце завоював 11- річний шахіст В.Кіценко, II місце в ветерана шахової гри В.Щеглюка та  III – у З.Пазинича, учня 10 класу школи №2.   І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я