Сесія розглянула 18 питань…

0
128
26 червня на  47-й сесії міської ради депутати  розглянули та прийняли відповідні рішення по 18 питанннях, що були винесені на розгляд депутатів. Здебільшого питання стосувалися земельних ділянок.
Найбільш важливим  питанням було питання про внесення змін до міського бюджету – збільшено доходи і видатки на суму 23,9 млн. грн. за рахунок, у тому числі, перевиконання загального і спеціального фондів на 4 млн. 534 тис. грн., надходження субвенцій з державного та обласного бюджетів у розмірі 13 млн. 179 тис. грн. для галузі охорони здоров’я, медичної субвенції на надання первинної медичної допомоги в сумі 6 млн. 191 тис. грн., а також здійснено внутрішній перерозподіл коштів.
Державну медичну субвенцію в сумі 13 млн.  179 тис. грн. буде витрачено на  придбання ангіографічного обладнання та на мобільний радіоскопічний операційний стіл для діагностики і лікування захворювань судин та серця.   Це унікальне  обладанння дасть змогу лікарям-спеціалістам врятувати від смерті раніше безнадійних людей, що хворіли на серцево- судинні хвороби.
Власно зароблені городянами кошти від сплати податків  усіх рівнів підуть: 440 тис. грн.- направлено на пільгові перевезення за червень-липень; 215,7 тис. грн.-  додатково виділено на оздоровлення дітей пільгових категорій та дітей працівників бюджетної сфери.
Залишок  коштів  підуть на ремонти навчальних закладів, частина на ремонт доріг, подальше вдосконалення вуличного освітлення та на проектну документацію будівництва водоводів до с.Звенигородки та по вул. Франка і пров. Суворова.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я