Сергій Трофімов: “Кіровоградщину очолив ефективний фахівець”

0
286

Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представивгромаді Кіровоградщини новопризначеного голову обласної держаної адміністрації Андрія Балоня. У представленні взяли участь народні депутати України, керівництво та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України в області, голови РДА та райрад, міські голови міст обласного значення, голови ОТГ, керівники підприємств, представники громадськості.

Характеризуючи нового керівника області, Сергій Трофімов відзначив, що Президент довірив область ефективному та досвідченому фахівцю з вольовим характером.

Сергій Трофімов вручив голові Кіровоградської облдержадміністрації Указ Президента з посвідченням і побажав успіхів на новій посаді.

Він закликав громаду і депутатський корпус області підтримати Андрія Балоня, продемонструвавши у подальшому злагоджену командну роботу на благо Кіровоградщини.

-Знаю, що Кіровоградщина – це край великих можливостей з ресурсами та людським потенціалом для її розвитку, – підкреслив перший заступник голови Офісу Президента.

Насамкінець Сергій Трофімов наголосив, що в області сформувалась професійна команда, яка ефективно вирішуватиме проблемні питання регіону.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я