Сергій Кузьменко: З року в рік наші діти отримують вищі бали по ЗНО

0
184

Фото з архіву І.Мельника 

В Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням з математики. Керівник області завітав до навчально – виховного комплексу “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”, де ознайомився з організацією проведення тестування. Сергій Кузьменко оглянув аудиторії, поспілкувався з вчителями та учнями, налаштував їх на гарні результати та побажав успіхів.

Для проведення ЗНО з математики в колегіумі задіяно 21 аудиторію, де тестувалися більше 300 абітурієнтів.

Нагадаємо, в Кіровоградській області на ЗНО з математики зареєструвались 3750 учнів. Майбутніх випускників прийняли 16 пунктів тестування, 11 з яких розміщені в м.Кропивницькому, 3 – в м.Олександріїї,2 – в смт Голованівську. На одному із них побував голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

«Атмосфера спокійна. Діти в комфортних умовах. Їм пояснюють, що треба робити. Є висока ступінь організації, контролю, безпеки», – відзначив голова облдержадміністрації. «Упродовж року ми вели системну роботу з школами, формували освітні округи, забезпечували їх автотранспортом. Вважаю, що добре впорались із завданням. Адже з року в рік наші діти отримують вищі бали по ЗНО, а це значить, що робота по створенню належних умов в освітній галузі на правильному шляху».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я