Сергій Кузьменко: «У центрі уваги влади – завжди людина»

0
225

Весна початок літа для Кіровоградщини стали змінами в формуванні нової влади на місцях, великі плани на ремонт доріг, забезпечення шкіл області (зокрема, початкової ланки інклюзивною освітою, – Авт.), масштабним будівництвом спортивних та дитячих ігрових майданчиків, будівництвом нових ФАПів… 

Останній тиждень роботи губернатора Кіровоградщини С.А.Кузьменка був дуже насиченим на події.  І все ж він віднайшов час, щоб більш детально розповісти про сьогодення та перспективи на літній період, що очікує в першу чергу мешканців Олександрійщини та області.

Утворення нових об`єднаних територіальних громад на теренах найбільшого за територією  сільськогосподарських районів  України – це крок вперед?   

29 квітня 2018 року відбулися вибори в нових об`єднаних територіальних громадах Олександрійського та Знам`янського районів   – це ще один впевнений крок Кіровоградщини на шляху децентралізації  центральної влади, що стала однією із найуспішніших та перспективних реформ  в українському суспільстві. Нові ОТГ – Приютівська та Новопразька В Олександрійському районі та в Знам`янському  районі – Дмитрівська  ОТГ- це нове життя мешканців населених пунктів. Віднині усі податкові кошти будуть акумулюватися на рахунках  громади, буде  активно стимулюватися розвиток малого та середнього бізнесу. Громада буде самостійно розпоряджатися своїми коштами. Відтепер ремонт доріг, електроосвітлення сіл, водопостачання, покращення медичного обслуговування (будівництво нової амбулаторії), розвиток культури та освіти буде швидшими темпами впроваджуватися в життя.  Головне, щоб депутатські корпуси нових громад були налаштовані на спільну, свідомута тісну взаємну працю на користь усіх мешканців сіл, що ввійшли до ОТГ. Я вірю, що невдовзі зміни на краще в цих громадах будуть відчутними.

Сергію Анатолійовичу, в останні дні Ви відвідали Петрівський район, Олександрію, Нову Прагу

– Сьогодні активно впроваджується нова освітня програма інклюзивного навчання та виховання. Перебуваючи в Ново Стародубському навчальному закладі, я побачив фантастичну школу, де створені сучасні умови для навчання та виховання підростаючого покоління. Нові кабінети, класи для першокласників, сучасний реконструйований спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу. І так буде в кожній опорній школі області. Освітня реформа грунтовно втілюється в життя, не лише матеріально, а й підготовкою – навчанням педагогічних кадрів до вимог умов сьогодення. Є завтра якісне навчання в наших дітей. Цьогоріч в області буде збудовано  20 сучасних міні-спортивних багатофункціональних майданчиків. Зокрема, в  Петрівському районі такі майданчики будуть збудовані ще в с.Іскрівка та райцентрі Петрове.

– Ремонт  доріг –  є  одним  із найбільш дошкульних обговорень стосовно їх негативного стану. Особливо це стосується  доріг  районного масштабу. Чи будуть зміни на краще з дорогами вже цього року?   

– Доцільне запитання актуальність якого завжди була темою дня №1. Але з різницею, що лише зараз за останні  кілька років держава дуже серйозно почала займатися капітальним та поточним ремонтом доріг. І результати цієї праці ми бачимо. З квітня місяця розпочалися роботи з ремонту доріг в усіх напрямках обласного сполучення.  Як тільки почне сою роботу новий асфальтний завод на Олександрійщині, що матиме потужність понад 1200 т. щоденно виготовляти асфальтобетону, то роботи підуть  швидшими темпами.  А якщо говорити  конкретно про Олександрійщину, то роботи ведуться, зокрема, на відрізку дороги в 8 км по кременчуцькій дорозі та на  11 км в напрямку м. Дніпра цього року завершаться, а також завершуються роботи по об`їзній  м. Знам`янка. Зокрема, в м. Олександрії за кошти місцевого бюджету та державної субвенції відремонтовані вул. Шевченка, Козача, Садова, Софіївська, закінчуються роботи з упорядкування по вул. 6-го Грудня… Ведуться роботи ще по одному  відрізку дороги по вул. Діброви… Нас турбують напрямки виїзду в бік Кременчука та Петрове, що належать місту. І з цим питанням впораємося. У новоутворених громадах неодмінно розпочнеться активно проводитися поточний ямковий ремонт доріг. Це ви побачите обов`язково.

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я