Сергій Кузьменко: Цього року на Кіровоградщині зібрано 3,5 мільйона тонн зернових

0
107

Про це відзначив на апаратній нараді голова облдержадміністрації. Наразі завершується збирання цукрових буряків. Маємо подякувати за це аграріям області, відзначити найкращих.

Водночас С.А. Кузьменко звернув увагу директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С. В.Коренюка, що під час відзначення аграріїв до професійного свята, слід брати до уваги не лише досягнення і здобутки, які мають конкретні підприємства та організаторські здібності їх керівників. Не менш важливим є і те, які рішення приймаються цими суб’єктами господарювання щодо соціальної підтримки сіл і селищ області, тих громад, на території яких вони працюють. Які кроки підприємства роблять для того, щоб життя людей в цих громадах ставало комфортнішим.

– Безумовно, важливим показником для нас, – зазначив голова облдержадміністрації, – є рівень заробітних плат, які отримують в агроформуваннях рядові трудівники. І чи виконали керівники цих агроформувань взяті зобов’язання щодо забезпечення своїм працівникам гідних зарплат. Про те, що заробітна плата у людей має бути достойною, ми вели мову час співбесід з керівниками районів, міст, об’єднаних територіальних громад тут, в облдержадміністрації, вели мову про це під час моїх робочих поїздок по області.

Тому сьогодні, коли зібрано добрий урожай, необхідно попрацювати над тим, щоб досягнуті раніше домовленості, ті обіцянки, які були дані – щодо гідної заробітної плати, гідного розрахунку за використання земельних паїв – були в повному обсязі виконані. Щоб і держава, і місцеві бюджети отримали від цього податки, які ми зможемо спрямувати на розвиток наших територій, на підвищення рівня життя людей та вирішення тих проблем, які їх турбують.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я